
Κρεμάστρες Για Παντελόνια/Φούστες 5 Θέσεων (Σετ 3τμχ) Songmics CRI041BK
Για παντελόνια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα 4 θέσεων κατασκευασμένη από ξύλο και μέταλλο με 2 περιστρεφόμενους γάντζους. Είναι ιδανική για εξοικονόμηση χώρου της ντουλάπας καθώς κρεμιέται από τον έναν γάντζο και πιάνει χώρο μίας κρεμάστρας αντί για 4.
| Τύπος κρεμάστρας | Κλασικό |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο, Μέταλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.57 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για παντελόνια
Σε απόθεμα
Για παντελόνια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με κλιπ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα