
Βάση Για Χαρτί Κουζίνας Pam & Co 1230-113 Matt Anthracite
Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρολό χαρτί κουζίνας από την εταιρεία Pam & Co σε γαλάζιο ματ χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από γαλβανισμένο χάλυβα και είναι ανοξείδωτη. * Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Είδος | Για πετσέτες κουζίνας |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 2 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα


Για πετσέτες κουζίνας, μέταλο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ράφια, ξύλο, διάμετρος



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για πετσέτες κουζίνας, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Δίσκοι συρταριών για μαχαιροπήρουνα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μπαμπού
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για πετσέτες κουζίνας, πλαστικό
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα