
Χριστουγεννιάτικοι Φιόγκοι (Σετ 2τμχ) A-S Gold 184102
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική χιονόμπαλα για το βρεφικό ή παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένη από γυαλί και πλαστικό υλικό σε ροζ χρώμα. Στο εσωτερικό μέρος διαθέτει σχέδιο πριγκίπισσα. Μπορεί να τοποθετηθεί σε ένα ράφι του παιδικού ή βρεφικού δωματίου και να το διακοσμήσει.
| Υλικό | Πλαστικό, Γυαλί |
|---|---|
| Είδος | Χριστουγεννιάτικα ειδώλια |
| Width | 45 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 37 cm |
| Total weight | 0.83 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
