
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 35τμχ) A-S White 184169
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια μπάλες 15 τεμάχια σε λευκό και ασημί χρώμα. Κατασκευασμένες από πλαστικό με λεπτομέρειες με γκλίτερ. Συνδυάστε πολλά διαφορετικά στολίδια στο δέντρο σας για ένα μοναδικό χριστουγεννιάτικο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 12 cm |
| Depth | 22 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.16 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ασημί |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα





Πλαστικό, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ

Πλαστικό, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ψάθα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα