
Βρεφική Μαξιλαροθήκη (35x45) Dimcol Lily & Deer 179 White-Pink
23×8 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική μαξιλαροθήκη φάκελος σε λευκό χρώμα, λιλά λεπτομέρειες και σχέδιο παιδικές φιγούρες από την εταιρία Dimcol. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Width | 22 cm |
|---|---|
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





23×8 εκ
Σε απόθεμα
23×8 εκ
Σε απόθεμα


23×8 εκ
Σε απόθεμα

23×8 εκ
Σε απόθεμα


23×8 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα