
Κασπώ κεραμικό λευκό σετ/3 28x31-23x26-12,5x14,5cm
Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×13×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλή γλάστρα της εταιρείας Marhome σε λευκό χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες για τα αγαπημένα σας φυτά και λουλούδια.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 13 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Δωματίου, Εξωτερικού χώρου |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός







Πλαστικό
Σε απόθεμα
28×30×30 εκ, κλασικός, πλαστικό

Κεραμικός


Κεραμικός


Κεραμικός


Κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμα
14×15×13 εκ, μπετό, δωματίου
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κλασικός, πλαστικό, εξωτερικού χώρου

24×32×20 εκ, κλασικός, κεραμικός

Κεραμικός



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα