
Κασπώ (Φ27.5x11.5) Estheti 752-18027
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γλάστρα κρεμαστή της εταιρείας Marhome. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Διαθέτει άγκιστρο για να την κρεμάσετε στην πέργκολα ή όπου αλλού επιθυμείτε. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Marhome |

Κεραμικός
Σε απόθεμα

28×30×30 εκ, κλασικός, πλαστικό

Κεραμικός





14×15×13 εκ, μπετό, δωματίου
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός




Κεραμικός



Κεραμικός

13×13×13 εκ, πλαστικό, δωματίου
Σε απόθεμα


Κεραμικός

Κλασικός, πλαστικό, δωματίου

24×32×20 εκ, κλασικός, κεραμικός

Κλασικός, πλαστικό, εξωτερικού χώρου


Κεραμικός

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα