
Γλάστρα Κρεμαστή (Φ27x16.6) Marhome Splofy Λευκό 09-DSPW270-S449
Πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×19×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κασπώ με σταντ που θα χαρίσουν αναζωογονητική ατμόσφαιρα σε εξωτερικούς ή εσωτερικούς χώρους. Είναι κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα με ματ φινίρισμα. Ιδανικά για να τοποθετήσετε γλάστρες με άνθη και φυτά χαρίζοντας μια φυσική νότα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 19 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 19 εκ |
| Υψος: | 23 εκ |
| Width | 19 cm |
|---|---|
| Depth | 19 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.492 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Κεραμικός
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα



Κεραμικός



Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Κεραμικός




13×13×13 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός



Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα