
Πατάκι Μπάνιου (70x110) Nima Bath Homey Gold
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου της εταιρείας Nima σε μουσταρδί χρώμα. Η σύνθεσή του είναι από 75% Βαμβάκι-25% Polyester, ιδανικό για να απορροφά τα νερά μετά από κάθε μπάνιο.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |

59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





60×10 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
82×45 εκ, πολυεστέρας, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×60 εκ, χαλιά μπάνιου, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×7 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα