
Πατάκι Μπάνιου (50x120) L-C Ricochet Taupe 1802099
Πολυεστέρας
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου με ανάγλυφο σχέδιο και μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester σε ανοιχτό χακί χρώμα και αφράτη γέμιση που εξασφαλίζει ένα πολύ μαλακό πατάκι για απαλό και ζεστό πάτημα. Η πίσω πλευρά είναι αντιολισθητική για να προσφέρει σταθερότητα και ασφάλεια. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 125 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.508 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα