
Κουτί Αποθήκευσης Παιχνιδιών (58x28x45.5) A-S Cloud White 127156B
46×58×28 εκ, ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 5×30×30 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 40 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σάκος και στρώμα παιχνιδιού σε λευκό χρώμα, πολύχρωμες λεπτομέρειες και σχέδιο φάρμα από την εταιρία Play&Go. Κατασκευασμένο από 70% βαμβάκι και 30% πολυεστέρα που το καθιστούν εξαιρετικά ανθεκτικό και μαλακό. Ο σάκος μπορεί να αποθηκεύσει μέσα παιχνίδια και διάφορα αντικείμενα ενώ παράλληλα μπορεί να γίνει και στρώμα για να παίζει το παιδί σας. Έχει ρυθμιζόμενα σχοινιά για να ανοίγει και να κλείνει εύκολα, να κρεμιέται παντού αλλά και για να το παίρνετε μαζί σας στα ταξίδια. Οι τσάντες Play & Go κατασκευάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα παγκόσμιας περιβαλλοντικής διαχείρισης. Όλες οι τσάντες έχουν δοκιμαστεί επίσημα και εγκριθεί από την Swiss SGS και τη γερμανική TUV. Για καλύτερη διατήρηση των χρωμάτων, συνιστάται πλύσιμο στο χέρι.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Play&Go |

46×58×28 εκ, ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα

Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για αγόρια
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×30×30 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα