
Ραφιέρα Μπάνιου Διπλή (24x14x26) Wenko Classic 20633100
27×14×24 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 24×10×21 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γωνιακό ράφι για την οργάνωση του μπάνιου από τη σειρά Classic της γερμανικής εταιρείας Wenko. Είναι κατασκευασμένο από ατσάλι με ειδική επίστρωση, που εξασφαλίζει προστασία από τη σκουριά. Τα υλικά τοποθέτησης (βίδες και ούπατ) περιλαμβάνονται στην συσκευασία. Αν επιθυμείτε να το τοποθετήσετε χωρίς να τρυπήσετε τον τοίχο ή τα πλακάκια, επιλέξετε μία από τις αυτοκόλλητες βάσεις, Power Loc, Turbo Loc ή Vacuum Loc, που πωλούνται χωριστά.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 21 εκ |
| Υψος: | 24 εκ |
| Σχήμα | Γωνιακό |
|---|---|
| Width | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Depth | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Height | 24 cm, 24 cm, 24 cm, 24 cm |
| Total weight | 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg, 0.3 kg |
| Κατασκευαστής | Wenko |

27×14×24 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
29×5×12 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα