
Ραφιέρα Μπάνιου Διπλή (26.5x13.6x38) Estia Μαύρο 02-23751
38×27×14 εκ, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 5×27×12 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γωνιακή ραφιέρα για την οργάνωση του μπάνιου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει βεντούζες για να την κολλήσετε στον τοίχο χωρίς να χρειαστεί να τρυπήσετε. Μπορεί να κολλήσει εύκολα σε στεγνό και λείο τοίχο ή πλακάκι. Ιδανικό αξεσουάρ μπάνιου για να οργανώσετε τα σαμπουάν και τα μικροαντικείμενα.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 12 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σχήμα | Γωνιακό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 27 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

38×27×14 εκ, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμα



Γωνιακό
Σε απόθεμα


29×25×13 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα
18×54×28 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×46×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


13×27×25 εκ
Σε απόθεμα
9×25×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα


Γωνιακό



Γωνιακό
Σε απόθεμα
13×46×25 εκ
Σε απόθεμα



19×25×18 εκ
Σε απόθεμα
17×25×14 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γωνιακό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα