
Γωνιακή Ραφιέρα Μπάνιου Διπλή (38x22.5x7) Rainbow 05152.001
7×38×23 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×23×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τριπλή γωνιακή σπογγοθήκη από την εταιρία Rainbow σε ασημί χρώμα, κατασκευασμένη από αλουμίνιο ώστε να είναι ανθεκτική στην σκουριά. Ιδανική επιλογή για να οργανώσετε τα σφουγγάρια και τα σαμπουάν στο μπάνιο σας! Βιδώνεται στον τοίχο.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υψος: | 60 εκ |
| Σχήμα | Γωνιακό |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Rainbow |

7×38×23 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα



Γωνιακό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Γωνιακό


1×10×15 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

1×10×15 εκ
Σε απόθεμα


Γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3




20×45×50 εκ, μοντέρνο, ίσιο

Γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμα
30×11×24 εκ, ίσιο, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες
5×50×50 εκ, μοντέρνο, ίσιο


15×24×7 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα

2×24×24 εκ, μοντέρνο, γωνιακό




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα