
Χριστουγεννιάτικα Στολίδια (Σετ 32τμχ) K-M Pretty CAN303730
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια αστέρια 8 τεμαχίων σε ασημί και μπρονζέ αποχρώσεις με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένα από πολυπροπυλένιο. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Είδος | Άστρα και κομήτες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 14 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Χάλκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα


Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, που λάμπουν

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Χαρτί, σετ, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα