
Χριστουγεννιάτικα Στολίδια (Σετ 8τμχ) K-M Silver CAN210210
Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια αστέρια 8 τεμαχίων σε χρυσή απόχρωση με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένα από πολυπροπυλένιο. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Είδος | Άστρα και κομήτες |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 14 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Για δέντρο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα




Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Άστρα και κομήτες
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα