
Χριστουγεννιάτικα Στολίδια (Σετ 32τμχ) K-M Cream CAN303770
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σε ροζ-χρυσές αποχρώσεις. Αποτελείται από 14 μπάλες, και 18 στολίδια με ποικιλία σχημάτων- καραμέλες, αστερόμορφα και σταγόνες. Η γυαλιστερή, σατινέ και glitter υφή εξασφαλίζει μοναδικές αντανακλάσεις και δημιουργεί ένα λαμπερό εορταστικό σκηνικό. Κατασκευασμένα από ανθεκτικό πλαστικό υλικό, είναι ιδανικά για σπίτια με παιδιά ή κατοικίδια, προσφέροντας ασφάλεια χωρίς να θυσιάζεται η αισθητική τους. Ιδανικό σετ για να δώσετε γιορτινή λάμψη και κομψότητα στο δέντρο δημιουργώντας για μία γιορτινή διακόσμηση που ξεχωρίζει.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 49 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.173 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Ροζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, που λάμπουν

Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες
Σε απόθεμα

Άστρα και κομήτες, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, που λάμπουν


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Που λάμπουν, Χριστουγεννιάτικα ειδώλια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ, που λάμπουν


Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα

27×4 εκ
Σε απόθεμα