
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 32εκ. Marhome 04-14561
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό aloe vera σε πράσινο χρώμα και κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Η γλάστρα είναι κεραμική σε γκρι χρώμα. Χρησιμοποιήστε ψεύτικα φυτά για να διακοσμήσετε τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 47 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 1.6 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα