
11,1 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό λουλούδι σε λευκό χρώμα και κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Η γλάστρα είναι κεραμική σε λευκό χρώμα. Χρησιμοποιήστε ψεύτικα φυτά για να διακοσμήσετε τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο!
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 53 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
















Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα