
Πετσέτα Προσώπου (50x100) White Fabric Lewis 600gsm
50×100 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 65,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου από την εταιρεία White Fabric. Έχουν μπλε χρώμα και πολύχρωμη φάσα με γεωμετρικό σχέδιο. Κατασκευασμένες από 100% εξαιρετικό βαμβακερό ύφασμα, βάρους 600gsm, που τις καθιστά απαλές και απορροφητικές.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

50×100 εκ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
50×100 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
80×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, φύση

35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
75×150 εκ, πολυεστέρας, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, φύση

70×140 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα