
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) Nef-Nef Homeware Promise White 480gsm
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×15 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 10,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα χεριών από την εταιρεία White Fabric σε πράσινο χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Διαθέτει υφασμάτινη φάσα με φλοράλ σχέδιο και διακοσμητικά pom-pom. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Επίσης, είναι φιλική στο δέρμα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Είναι χειροποίητη φτιαγμένη με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια, Σετ |
| Μοτίβο | Φύση |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×38 εκ, πολυεστέρας, γρήγορο στέγνωμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×150 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
100×150 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
40×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα