
Πετσέτες Μπάνιου (Σετ 3τμχ) White Fabric Somet Green 600gsm
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×150 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα σώματος από την εταιρεία White Fabric σε πράσινο χρώμα. Διαθέτει φάσα με φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Επίσης, είναι φιλική στο δέρμα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Είναι χειροποίητη φτιαγμένη με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 150 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 34 cm |
| Depth | 34 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×15 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα