
Τραπεζομάντηλο (140x240) L-C Mistraline Beige 1731243
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 24×3 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε μελανζέ γκρι χρώμα με περιμετρικό μαύρο γαζωτό ρέλι. Το ύφασμα είναι από 100% ανακυκλωμένο βαμβάκι που συμβάλει στην ενίσχυση της οικολογικής μας συνείδησης. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη στο ασορτί χρώμα ή με τις άλλες αποχρώσεις της συλλογής για να ένα εντυπωσιακό αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 24 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 3 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 24 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, στρογγυλό, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, βαμβάκι, σατέν



Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα