
Κάλυμμα κρεβατιού σε στυλ kantha από λεπτό βαμβακερό ύφασμα, Malyam
Βαμβάκι
Διαστάσεις 38×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παπλωματοθήκη μονή σε γαλάζιο χρώμα, μπλε-λευκές λεπτομέρειες και καρό σχέδιο από την εταιρία Dimcol. Το ύφασμα είναι από 70% βαμβάκι-30% polyester 144 κλωστών. Είναι απαλή στην αφή, ανθεκτική στη χρήση και προστατεύει το πάπλωμα. Διαθέτει στο κάτω μέρος φερμουάρ. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Συσκευασία polybag.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

160×220 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι, σατέν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα