
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (230x260) Down Town 1186 Black 34-0232
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονό κουβερτόριο από την εταιρεία Down Town σε πράσινη απόχρωση. Το ύφασμα του είναι από 100% βαμβάκι. Ιδανικό σκέπασμα για τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Down Town |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
36×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



220×240 εκ
Σε απόθεμα


48×48 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
40×48 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα