
Ριχτάρι Καναπέ Τριθέσιου (180x280) Rythmos Only Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×32 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 26,04 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ριχτάρι πολυθρόνας σε τυρκουάζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Rythmos. Είναι κατασκευασμένο από ζακάρ ύφασμα σύνθεσης 80% βαμβάκι και 20% polyester, που το καθιστά ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Διαθέτει κρόσσια στο τελείωμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα αρμονικό αποτέλεσμα στο σαλόνι σας.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι




220×240 εκ
Σε απόθεμα
47×40 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

160×220 εκ
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

44×37 εκ
Σε απόθεμα

160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα