
Ριχτάρι Καναπέ Διθέσιου (180x250) Melinen Ophelia Beige
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×220 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μονή κουβέρτα βελουτέ από την εταιρία Pierre Cardin, σε ροζ χρώμα και κεντημένο το λογότυπο της εταιρίας στην άκρη της κουβέρτας. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με βάρος 650gsm, που την καθιστά πολύ απαλή και πολύ ζεστή. Ιδανική κουβέρτα για τους χειμερινούς μήνες.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 220 εκ |
| Width | 54 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Σάπιο Μήλο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Pierre Cardin |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
240×260 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Σε απόθεμα
160×240 εκ, διπλό κρεβάτι, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

220×240 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
160×220 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
240×260 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα