
Στρογγυλό Πατάκι (Φ60) Viopros Νόρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί διαδρόμου με μοντέρνο σχέδιο σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία Rythmos. Η ποιότητα του από 100% jute το κάνει ελαφρύ και ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Τοποθετήστε το στη κουζίνα ή στο χολ σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ

140×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ


Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο

80×10 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοκέτες
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα