
11,55 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικοι φιόγκοι 2 τεμάχια σε λευκό χρώμα με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένοι από πολυπροπυλένιο. Ιδανικοί για να τους στολίσετε στο δέντρο σας ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο του σπιτιού, δίνοντας μία επιπλέον λάμψη στην χριστουγεννιάτικη διακόσμηση.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 1 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.01 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Χαρτί

Χαρτί, σετ


Γυαλί
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα






Κουδουνάκια
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα



Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Ψάθα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα