
19,55 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορυφή - αστέρι για το χριστουγεννιάτικο δέντρο σε ασημί απόχρωση με γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό. Θα κάνει το δέντρο σας να ξεχειλίσει με το πνεύμα των Χριστουγέννων!
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Είδος | Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων |
| Για δέντρο | Ναί |
| Width | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Depth | 45 cm, 45 cm, 45 cm, 45 cm |
| Height | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Total weight | 0.21 kg, 0.21 kg, 0.21 kg, 0.21 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Σετ
Σε απόθεμα







Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί, σετ


Ψάθα, άστρα και κομήτες, σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Κουδουνάκια
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα

Χαρτί, σετ

Σετ


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα