
Πιάτο Φρούτου (Φ20) S-D White Floral 154846
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα και φλοράλ μαύρο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.83 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, άτυπο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό

Βαθύ, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, οβάλ
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, ρηχό, 4
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανατολίτικο


Σετ, 4, κεραμικό

Σετ, 4
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό, κεραμικό

Βαθύ, στρογγυλό, πορσελάνη
Σε απόθεμα


Σετ, ρηχό, 4


Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Κεραμικό


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα