
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ20) S-D Lunis Black 160558A
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο φρούτου - γλύκου σε λευκό χρώμα και κόκκινο ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.16 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα







Ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, 4, πορσελάνη




Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Ανατολίτικο


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα