
Χριστουγεννιάτικες Μπάλες (Σετ 30τμχ) A-S White/Red 129157RB
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικα στολίδια σετ 8 τεμαχίων σε λευκές-κόκκινες αποχρώσεις με λεπτομέρειες από γκλίτερ. Είναι κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 7 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.23 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Κόκκινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα

Χαρτί, σετ, που λάμπουν
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα
Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σετ, για δέντρο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, Χριστουγεννιάτικες μπάλες και φιάλες, που λάμπουν
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ, που λάμπουν




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα