
5,9 €
Ξύλινος πλάστης Fackelmann 31520, 20x6,5 εκ., Καφέ
Πλάστης
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλάστης κουζίνας, ξύλινος σε φυσική απόχρωση με 2 λαβές. Σας επιτρέπει να ανοίγετε φύλλο για πίτες εύκολα και γρήγορα.
| Ποικιλία | Πλάστης |
|---|---|
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 47 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλάστης
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Σιλικόνη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, σιλικόνη
Σε απόθεμα
Στολίδια, μέταλο
προς αποστολή σε 4 ημέρες




Σιλικόνη
Σε απόθεμα



Στολίδια, πλαστικό, μέταλο
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Σιλικόνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πλάστης, διάμετρος
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό, σιλικόνη
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα



Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα