
Βρεφικό Κολάν + Καλτσάκια (Σετ) Zoocchini Sherman The Shark Μπλε 12-18 Μηνών
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κύβος δραστηριοτήτων σε πολύχρωμες αποχρώσεις από την εταιρία Tiny Love. Είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό και διαθέτει διάφορες δραστηριότητες που θα κρατήσουν το ενδιαφέρον του μωρού σας αμείωτο. Αυτός ο κύβος, ενθαρρύνει την γνώση, την συναισθηματική νοημοσύνη, αναπτύσσει τις λεπτές κινητικές δεξιότητες, την φαντασία και την δημιουργικότητα καθώς έχει συναρπαστικές λειτουργίες. Ο κύβος ανοίγει σε παζλ έτσι ώστε το μικρό σας να μπορέσει να τοποθετήσει σωστά τα σχήματα. Ο περιστρεφόμενος κύκλος peek-a-boo θα ενθαρρύνει την περαιτέρω εξερεύνηση ενώ ο καθρέπτης θα προσφέρει πολλές ώρες διασκέδασης. Κατάλληλο για ηλικίες 6+ μηνών.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 37 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Tiny Love |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα







Ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα






Ύφασμα
Σε απόθεμα





Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα