
Μασητικό Kiokids Planet Ροζ 6593
Διάμετρος, διαδραστίκα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαλακό στρωματάκι παιχνιδιού σε λευκό φόντο, με κίτρινες-πράσινες λεπτομέρειες και σχέδιο λεμόνια από την εταιρεία Baby To Love. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από 85% polyester 15% βαμβάκι και εσωτερική γέμιση από πολυεστερική βάτα. Αποτελεί ιδανική επιλογή για να καθίσει το παιδί σας και να παίξει ενώ διακοσμεί ταυτόχρονα το δωμάτιό του. Παράλληλα χωράει σε παρκοκρέβατα προσφέροντας επιπλέον άνεση. Διαθέτει φερμουάρ ώστε να αφαιρείτε το εξωτερικό ύφασμα και να καθαρίζεται εύκολα.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 55 cm |
| Depth | 64 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Κίτρινο,Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Baby to Love |

Διάμετρος, διαδραστίκα
Σε απόθεμα

Στράτες, πλαστικό, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



Ξύλο, μέταλο
Σε απόθεμα







Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα







Ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κουδουνίστρες, οδοντωτές
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα