
Ποτήρι Σαμπάνιας Κολωνάτο 270ml Espiel Maya White RAB336K6
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρι κρασιού κολωνάτο χωρητικότητας 550ml σε λευκό χρώμα εξωτερικά, ασημί εσωτερικά, ματ υφή και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί και μπορεί να τοποθετηθεί στον φούρνο μικροκυμάτων και στο πλυντήριο πιάτων (μέχρι 300 πλύσεις). Μπορείτε επίσης να το χρησιμοποιήσετε και για κοκτέιλ, ποτά κτλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Είδος ποτηριών | Για κοκτέιλ |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Ασημί |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ

Σετ

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ, για whisky, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ


Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
