
3,54 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια νερού, χωρητικότητας 200ml, σε διάφανο χρώμα. Είναι γυάλινα και έχουν μίνιμαλ σχεδιασμό. Ιδανικά για να σερβίρετε νερό, χυμό ή αναψυκτικά.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.36 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ

Σετ

Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ, για whisky, πλάτος
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ

Σετ

Σετ


Σετ
Σε απόθεμα
Για νερό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα