
Σετ 6 γυάλινα ποτήρια κρασιού με ραβδώσεις, Pliso
Σετ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια κρασιού, χωρητικότητας 180ml, σε διάφανο χρώμα. Είναι γυάλινα και έχουν μοντέρνο σχέδιο. Ιδανικά για να σερβίρετε ποτά σε κάθε περίσταση.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ


Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ

Σετ


Σετ

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα