
Παιδική καρέκλα με πλαστικό κέλυφος, Jimi
Ξύλο, πλαστικό
Διαστάσεις 33×47×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική καρέκλα που θα ταιριάξει σε όλα τα παιδικά δωμάτια. Τα πόδια είναι ξύλινα σε φυσική απόχρωση και το κάθισμα είναι πλαστικό από πολυπροπυλένιο σε ροζ απόχρωση. Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο. Σύμφωνο με τα πρότυπα: NF D 60-300-1 και NF D 60-300-2. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 47 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υψος: | 33 εκ |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 47 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο, πλαστικό



52×51×45 εκ, ταπετσαρισμένες καρέκλες, ύφασμα
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Ξύλο

43×46×43 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ρυθμιζόμενος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
32×30×9 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

57×35×31 εκ, ρυθμιζόμενος, χωρίς ρόδες
Σε απόθεμα


29×28×6 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
90×55×53 εκ, ξύλο, χωρίς ρόδες

68-76×39×48 εκ, ρυθμιζόμενος, ταπετσαρισμένες καρέκλες

Χωρίς ρόδες, πλαστικό
Παράδοση δωρεάν


Ρυθμιζόμενος, ύφασμα, με ρυθμιζόμενο ύψος


41×33×44 εκ, ξύλο, χωρίς ρόδες


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα