
Παπλωματοθήκη King Size (260x240) 2 Όψεων + Διακοσμητικές Μαξιλαροθήκες L-C Cassia Sage 1645013
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε εκρού φόντο, πολύχρωμες αποχρώσεις και μοντέρνο σχέδιο από την εταιρία Gofis Home. Είναι κατασκευασμένη από 80% polyester και 20% βαμβάκι με ψαθωτή πλέξη που την καθιστά ανθεκτική. Διαθέτει φερμουάρ. Ιδανική μαξιλαροθήκη για να δώσετε στυλ στον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τετράγωνος, με φερμουάρ, βαμβάκι

40×60 εκ
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


15×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×25 εκ, μοντέρνο, ορθογώνιος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Βαμβάκι

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα