
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (52x70+5) Hotel 100% Βαμβάκι T200
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη με πλαίσιο, από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού, υφασμένη από 50% βαμβάκι και 50% Polyester, 200 κλωστών. Η ποιότητά της την κάνει ανθεκτική, δροσερή, αποτρέπει το κόμπιασμα και το χνούδιασμα.*Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Τετράγωνος, ορθογώνιος, βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι, σατέν, ρίγες

Βαμβάκι

Βαμβάκι


33×23 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Μετάξι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα