
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (52x70+5) Hotel 100% Βαμβάκι T200
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ζεύγος μαξιλαροθήκες με πλαίσιο από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού, υφασμένες από 70% βαμβάκι και 30% Polyester, 180 κλωστών. Η ποιότητά τους τις κάνει ανθεκτικές, δροσερές, αποτρέπει το κόμπιασμα και το χνούδιασμα. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 70% Βαμβάκι 30% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
31×25 εκ, βαμβάκι, σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Τετράγωνος, ορθογώνιος, βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι, σατέν, ρίγες


33×23 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι, μονόχρομος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
