
Σεντόνι Λίκνου Επίπεδο (80x110) Dimcol Solid Lila 492
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×140 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κατωσέντονο για την κούνια του μωρού της εταιρείας Dimcol σε ροζ χρώμα. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Διαθέτει λάστιχο για μεγάλη σταθερότητα. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 140 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα