
Παπλωματοθήκη Κούνιας (120x160) Dimcol Solid Aqua 497
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κατωσέντονο για το λίκνο ή την καλαθούνα του μωρού της εταιρείας Dimcol σε βεραμάν χρώμα. Το ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι 144 κλωστών που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συσκευασία Polybag. Ελληνικής κατασκευής.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 18 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, ελαστικό, αδιαπέραστο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

70×140 εκ, ελαστικό, αδιαπέραστο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×140 εκ
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
