
Σεντόνι Λίκνου Επίπεδο (80x110) Rythmos Blaze White
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνι για το λίκνο ή την καλαθούνα από την εταιρεία Rythmos σε βεραμάν και λευκό χρώμα με ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που το καθιστά απαλό και κατάλληλο για το βρεφικό δέρμα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο βρεφικό δωμάτιο του μωρού σας.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

30×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα