
Σεντόνι Λίκνου Επίπεδο (80x110) Rythmos Blaze White
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βρεφικό σεντόνι για την καλαθούνα ή το λίκνο του μωρού σας σε σομόν χρώμα με γκρι λεπτομέρειες και σχέδιο ποντικάκι από την εταιρεία Rythmos Home. Η σύνθεσή του από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, τo καθιστά απαλό και ανθεκτικό.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×27 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα



Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Φανέλλα
Σε απόθεμα
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα