
Δοχείο Αποθήκευσης 800ml (Φ10x15) Alpina 871125212780
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο κουζίνας κατασκευασμένο από γυαλί, με μεταλλικό καπάκι. Έχει δακτυλίδι σιλικόνης που σφραγίζει το δοχείο περιορίζοντας την ροή του αέρα που μπορεί να αλλοιώσει το περιεχόμενο. Με μοντέρνο σχεδιασμό που ταιριάζει σε κάθε διακόσμηση. Μπορείτε να τοποθετήσετε μέσα μπαχαρικά, όσπρια ή ότι άλλο θέλετε. Χωρητικότητα δοχείου 750cc.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Διάφανο,Ασημί |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα