
Πιάτο Φρούτου (Φ20) S-D Colorama Red 108372F
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε κόκκινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό με μίνιμαλ σχεδιασμό. Συνδυάστε το με το ρηχό πιάτο φαγητού και το βαθύ πιάτο σούπας του ίδιου σχεδίου.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.89 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, στρογγυλό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο





Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα