
51,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό που θα χαρίσει μια μοντέρνα διάθεση στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από υλικό polyresin σε μαύρη απόχρωση και σχήμα μαϊμούς.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.78 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα










Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα






Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα